UFAJ, ŻE PAN DA TOBIE ŁASKĘ POJEDNANIA SIĘ Z OSOBĄ, NA KTÓREJ TOBIE ZALEŻY

Szczęść Boże. Chciałam się podzielić tym czego doświadczyłam słuchając wczoraj nagrania modlitwy prowadzonej przez Ojca Łukasza Prausa z dnia 22.06.2019r. Nagranie włączyłam przypadkowo, jednak u Jezusa nie ma przypadków. Tego dnia miałam trudną sytuację z bliską osobą, która z powodu faktu przed którym ją postawiłam zaniemówiła wobec mnie i traktowała jak powietrze. Słuchając tego nagrania, Ojciec Łukasz wypowiedział słowa: Ufaj, że Pan da tobie łaskę pojednania się z osobą, na której tobie bardzo zależy, ufaj, że sam Chrystus dzisiaj przyjdzie do ciebie i przytuli cię do swojego Serca i że to On dzisiaj poprowadzi ciebie do naszej Matki Maryi. To było późnym wieczorem przed pójściem spać. Następnego dnia, czyli dziś już tej łaski, o której powiedział o. Łukasz dostąpiłam i osoba ta przemówiła do mnie.
Chwała Panu i wielkie podziękowanie dla Jezusa, że postawił na ludzkich drogach tak oddanego Bogu kapłana jakim jest o. Łukasz🙏
Poprzez to świadectwo chciałam również, by wszyscy uwierzyli, że poprzez nagrania modlitw prowadzonych przez Ojca Łukasza, które są na YouTube Przystań Duchowa lub na tej stronie Pan Jezus czyni wielkie rzeczy i udziela swoich łask.