ŚWIADECTWO CUDOWNEGO UZDROWIENIA Z PRZEPUKLINY

Od około 3-4 lat odczuwałam duże dolegliwości bólowe związane z dwiema przepuklinami pachwinowymi. Choroba ta nie ustępuje sama, tylko pogłębiała się. Ostatecznie zostałam skierowana na operację przepuklin. Termin był już wyznaczony na dzień 8 sierpień 2022. Ojciec Łukasz odprawił za mnie Msze Świętą. Zapewniał mnie też o modlitwie w intencji udanej operacji obydwu przepuklin i z serca mi błogosławił. Dnia 15 sierpnia 2022 r. miałam wykonane po raz kolejny w Szpitalu im. Barlickiego badanie USG jamy brzusznej, które potwierdziło obecność dwóch przepuklin pachwinowych. W dniu 7 sierpnia 2022 r. zgłosiłam się do Szpitala Bonifratów w Łodzi na planowany zabieg operacyjny. Przepukliny te były jeszcze potwierdzone podczas badania palpacyjnego wstępnego, przez lekarza dyżurnego Izby Przyjęć Szpitala Bonifratów w Łodzi. No i oczywiście w dniu 9 sierpnia 2022 r odbył się planowany zabieg operacyjny jednocześnie dwóch przepuklin, metodą nowoczesną laparoskopową przez wybitnego specjalistę chirurga.
Po operacji główny operator chirurg odwiedził mnie na sali i zakomunikował, że nie wie co się stało, ale zoperował mi tylko jedną przepuklinę, tę po lewej stronie, ponieważ ta druga przepuklina pachwinowa bardziej skomplikowana po stronie prawej znikła. Chirurg bardzo zdziwiony tym faktem stwierdził, jakby się tłumacząc przede mną ”naprawdę wszędzie zaglądałem laparoskopem, w najmniejszy zakamarek, ale nie mogłem nigdzie znaleźć tej przepukliny, cóż medycy musieli się pomylić w diagnostyce. Takie przypadki się zdarzają” i bardzo zamyślony nie rozumiejąc co się stało wyszedł z sali.
Dokonał się nadprzyrodzony cud całkowitego uzdrowienia przepukliny pachwinowej prawej za przyczyną ojca Łukasza.
Dziękuję Bogu Ojcu Wszechmogącemu za to, że postawił na mojej drodze Kapłana, dzięki któremu wzrastam w wierze i przemienia się moje skamieniałe serce.
T.K