PRZYKŁADAŁAM CHUSTECZKĘ POBŁOGOSŁAWIONĄ PRZEZ OJCA ŁUKASZA

Świadectwo uzdrowienia Aleksandry.  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Chciałabym złożyć świadectwo cudownego uzdrowienia dokonanego we wrześniu 2022 roku. W sierpniu 2022 roku uczestniczyłam po raz pierwszy w spotkaniu modlitewnym wraz z rodzicami i kuzynem. Było dla mnie to bardzo piękne przeżycie, cieszyłam się, że mogę tam być. ❤️
Podczas spotkania przyłożyłam chusteczkę do sutanny Ojca Łukasza.
Na początku września (10.09.2022) rozchorowałam się dosyć poważnie. Ma to miejsce u mnie każdego roku w tym okresie. Konieczny jest za każdym razem antybiotyk i pozostanie w domu na okres minimum 10-12 dni. Typowymi objawami jest wysoka gorączka, kaszel, osłabienie i utrata głosu. Tak też było i tym razem. Bardzo mnie to zmartwiło, gdyż na 14 września 2022 r. była zaplanowana obrona mojej pracy licencjackiej, w mieście oddalonym ode mnie około 80 km. Czułam się coraz gorzej, bolały mnie mięśnie, pojawiła się wysoka gorączka, osłabienie oraz straciłam całkowicie głos. Nie potrafiłam się skoncentrować na nauce do obrony, bałam się, że będzie ona musiała być przeniesiona na inny termin (w tym przypadku byłoby to za rok). Nie mogłam też mówić, co mogłoby uniemożliwić mi przystąpienie do egzaminu dyplomowego.
W tamtym czasie moja mama gorliwie się modliła na różańcu i prosiła w duchu Ojca Łukasza o pomoc. Moja mama widziała przez ostatnie lata jak te studia były dla mnie wyczerpujące psychicznie i pragnęła, abym mogła szczęśliwie zakończyć ten etap. Ja w tamtym czasie przykładałam chusteczkę do czoła i do gardła z nadzieją i prośbą o rychłe uzdrowienie.
Tak też się stało. Gorączka po kilkunastu godzinach ustąpiła. Zniknął także uporczywy ból mięśni, nabrałam natychmiastowo sił, odzyskałam głos na 2 dni przed obroną. Jestem przekonana, że ten CUD dokonał się za wstawiennictwem Naszego Kochanego Ojca Łukasza! ❤️❤️

Nigdy w moim życiu w tak ekspresowym tempie nie odzyskałam w pełni sił. Wystarczyła jedna noc, abym poczuła się jak nowonarodzona.
Ojcze Łukaszu pragnę Ci z całego serca podziękować. Panie Jezu dziękuję!
Aleksandra