PAN JEZUS PRZEZ OJCA ŁUKASZA ODPOWIEDZIAŁ NA NASZE PYTANIE

Czcigodny Ojcze Łukaszu, pragniemy podziękować za możliwość udziału w Spotkaniu Ewangelizacyjnym w dniu 15.10.2022. Jestem z Mężem w związku małżeńskim niesakramentalnym. Prosiłam Pana Jezusa w modlitwach kilka tygodni przed terminem spotkania, aby dał nam możliwość rozmowy z Tobą Ojcze Łukaszu, by za Twoim pośrednictwem usłyszeć, czego oczekuje od nas Pan Jezus - od tego związku? Wiemy o naszym grzechu, a nie chcemy dla siebie zguby wiecznej, bo bardzo ukochaliśmy Boga. Cierpimy z powodu braku możliwości spowiedzi, braku rozgrzeszenia i braku przyjmowania Pana Jezusa w Komunii Świętej.
To cierpienie dla mnie jest niewyobrażalnie trudne i bardzo bolesne.
Podczas modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie Ojciec Łukasz zwrócił się do osób w związkach niesakramentalnych. Nie mogłam opanować emocji. Słuchałam z zapartym tchem, co Pan Jezus chce do nas powiedzieć. Usłyszeliśmy, że Pan Jezus nas nie ocenia, że nas nie odrzuca i zaprasza do życia w czystości (myślę, że na wzór tzw. białego małżeństwa). To dla nas ogromny zaszczyt i łaska, że sam Pan Jezus przez Ciebie Ojcze Łukaszu, odpowiedział na nasze pytanie.
To cudowna świadomość, że każda nasza modlitwa, czy prośba jest słyszana, a błogosławieństwem jest otrzymać na nią odpowiedź.
Z całego serca dziękujemy Panu Bogu! Dziękujemy, że jesteś z nami Ojcze Łukaszu i wypraszasz nam tyle pięknych uzdrowień i łask.
Zapewniamy Ciebie o naszej modlitwie.
Czekamy na kolejne spotkanie ewangelizacyjne.
Czciciele Matki Bożej i Jezusa Chrystusa.