OTRZYMAŁAM WIELE ŁASK

Podziękowanie
Szczęść Boże,
od listopada 2022r. miałam wielkie szczęście uczestniczenia w kilku spotkaniach Eucharystycznych prowadzonych przez o. Łukasza.

Owocem tych spotkań jest to, że teraz przyjmuję Ciało Jezusa wyłącznie na kolanach i do ust, nawet jeśli jestem jedyną osobą w kościele, która w tej postawie przyjmuje Komunię Świętą.

Zaczęłam świętować niedzielę, tzn. nie robię zakupów w ten dzień, nie sprzątam i nie wykonuję innych prac, które nie są niezbędne, a wcześniej zdarzało mi się dość często je wykonywać tego dnia. Mam mocne odczucie, że jest to dzień, który mam w całości oddać Bogu.

Moja wiara w żywą obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie znacznie wzrosła, dzięki temu, że mogłam uczestniczyć we Mszy św. sprawowanej przez o. Łukasza z największą czcią i miłością do Żywego Ciała Jezusa.

Otrzymałam wiele łask na tych spotkaniach. Jezus uzdrowił moje małżeństwo, dał mi łaskę opanowania, cierpliwości i miłości w relacji małżeńskiej. Wcześniej były częste kłótnie i konflikty. Jezus zabrał niepokój  i lęk o przyszłość, a dał mi łaskę pokoju.

Jezus uzdrowił mnie ze stanów depresyjnych. Wcześniej często weekendy spędzałam w domu, w łóżku bez chęci do życia.

Kolejną łaską jest dar radości i pokoju serca. Nawet osoby w pracy zauważają to, a ja dobrze wiem, że nie pochodzi ze mnie, tylko jest łaską od Jezusa.

Jezus uzdrowił mnie z zaburzeń odżywiania.

Podczas spotkania Eucharystycznego w dniu 16 grudnia 2023r. czułam zapach róż, wydobywający się ze stygmatów, które Jezus złożył na ciele o. Łukasza. Jestem bardzo wdzięczna Bogu, że dał mi możliwość doświadczania i bycia świadkiem tak wielkich cudów, których Jezus dokonuje w życiu i na ciele o. Łukasza.

Bardzo dziękuję o. Łukaszowi za to, że mimo wielu trudności, kroczy wiernie drogą wyznaczoną mu przez Pana Jezusa. Dziękuję za każdą Eucharystię, w której mogłam uczestniczyć i za gorliwą modlitwę tego pokornego kapłan.
Amen.