JEZUS UZDRAWIA RELACJE W RODZEŃSTWIE

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Ostatnimi czasy miałam trudną relację z siostrą, która była dla mnie bardzo podła i doprowadzała mnie do płaczu oraz skrajnych emocji.
Na spotkaniu eucharystycznym 17.06.2023 o. Łukasz powiedział, że Jezus uzdrawia relacje w rodzeństwie. Na drugi dzień w niedzielę moja siostra napisała do mnie SMS, czy wszystko u mnie dobrze, czy jestem zdrowa i czy niczego mi nie brakuje. Jak stałam, tak usiadłam i się popłakałam, ale tym razem ze wzruszenia i wdzięczności Bogu za wielkie dzieła, które uczynił.
Również o. Łukasz powiedział: "Natalio, Jezus Cię uwalnia" i ja doznałam spoczynku w Duchu Świętym. Zostałam otulona Bożą Miłością i Bożym pokojem w sercu. Wiem, że potrzebowałam uwolnienia, bo wielokrotnie byłam męczona przez demony. Były jeszcze inne uwolnienia dla mnie, których znakiem był ogrom łez i oczyszczenia mojej duszy.
Ten dzień był dla mnie wielkim dniem uwolnień z poranień z dzieciństwa, odrzucenia i wszystkich ran mojego serca. W niedzielę rano obudziłam się wolna, jako nowy człowiek, lżejsza i z radością w sercu.
W tygodniu zadawałam wiele pytań Bogu i dostawałam odpowiedzi poprzez słowa o. Łukasza.
Dziękuję Ci Jezu za wszelkie dobro i że ręce o. Łukasza są przedłużeniem Twoich rąk. Dziękuję Ci o. Łukaszu za Twoją piękną posługę kapłańską i ogromną pokorę, której uczę się od Ciebie.
Jezus zwyciężył, to wykonało się!
Z Panem Bogiem
Natalia K.