JEST TU MAŁŻEŃSTWO, KTÓRE OD DAWNA PRAGNIE POTOMSTWA I BĘDZIE JE MIEĆ JUŻ NIEDŁUGO

Szczęść Boże. Chciałabym się podzielić świadectwem jak wielkiej łaski Bożej doświadczyliśmy razem z mężem. W styczniu 2018 r. uczestniczyliśmy w spotkaniu z Ojcem Łukaszem w Łodzi.
Od ponad dwóch lat staraliśmy się o potomstwo i na spotkaniu z Ojciec Łukasz wypowiedział takie słowa: jest tu małżeństwo, które od dawna pragnie potomstwa i będzie je mieć już niedługo. Za pięć miesięcy po badaniach dowiecie się o tym cudzie. W czerwcu tego same roku akurat po badaniach na płodność okazało się, że jestem w ciąży. Od razu przypomniałam sobie słowa Ojca Łukasza i wiedziałam, że to dzięki jego modlitwie doczekaliśmy tak upragnionego potomstwa. Miesiąc później pojechaliśmy ponownie na spotkanie z ojcem Łukaszem do Łodzi, aby podziękować za te cudowną łaskę. Ojciec Łukasz tego dnia modlił się szczególnie za rodziny. Pobłogosławił nas i cytuję "tego małego Aniołka, którego się spodziewacie".
Naszej córce daliśmy dlatego też na imię Aniela. Za miesiąc kończy 5 lat nasz cudowny aniołek. Dziękujemy ci Ojcze Łukaszu za wszystko, co czynisz dla nas wszystkich przyjeżdżających na spotkania prowadzone przez ciebie.
Chwała Panu.