DOSKONAŁY SIĘ WSPANIAŁE RZECZY

Szczęść Boże. Pragnę podzielić się z moim mężem naszą wielką radością.
Niedawno zostałam szczęśliwą mamą uroczego chłopczyka. Jego narodziny były dla mnie i mojego męża wspaniałym momentem w życiu. Dzięki Ojcu Łukaszowi, przez którego Jezus działa z mocą Ducha Świętego w moim życiu dokonały się wspaniałe rzeczy. Pierwsze moje uzdrowienie dzięki modlitwie o. Łukasza nastąpiło z ciężkiej choroby nowotworowej.
Na kolejne efekty modlitwy o. Łukasza nie musieliśmy długo czekać iż od Jezusa otrzymaliśmy razem z moim mężem wspaniały dar - ukochanego synka. Ciąża przebiegała prawidłowo a ja czułam się dobrze.
W ciągu tych dziewięciu miesięcy wielokrotnie prosiłam o. Łukasza, aby prosił Jezusa o szczęśliwe rozwiązanie ciąży i dzięki tej wspaniałej modlitwie możemy dziś cieszyć się naszym najwspanialszym skarbem, naszym synkiem.
Dziękuję Ci ojcze za twoją pomoc i wstawiennictwo u Pana Boga. Dziękuję za łaskę macierzyństwa i za to cudowne maleństwo, które mogę razem z moim mężem codziennie tulić w ramionach. Nasz syn to jeden z wielu cudów, które dzięki Tobie ojcze Łukaszu i Twojej modlitwie się dokonały.