„CHOROBA WASZEGO SYNKA ZACZNIE SIĘ COFAĆ I NASTĄPI CUD UZDROWIENIA”

Pragniemy podziękować ojcu Łukaszowi za wyproszenie u Jezusa łaski uzdrowienia naszego synka z choroby zespołu Aspergera (zaburzenia rozwoju umysłowego).
Nasz synek przez chorobę zespołu Aspergera izolował się od rówieśników i społeczeństwa.
Skupiał się zawsze na jednym swoim hobby (podziwianiem przyrody, którą niezmiernie za każdym razem kiedy wychodzimy na spacer podziwia).
Od zespołu medycznego usłyszeliśmy, że nasz synek z tą chorobą się urodził i z nią umrze.
Jako rodzina wierząca, zdawaliśmy sobie sprawę, że tak może być, ale wiedzieliśmy, że wszystko zależy od Jezusa, który w jednej chwili może wszystko zmienić.
Poznając ojca Łukasza zamówiliśmy 33 Msze Święte i Msze Świętą nowennową.
W tym czasie zdjęcie naszego synka było cały u ojca Łukasza, w miejscu, w którym objawia się mu Pan Jezus i Matka Boża. Gdy byliśmy na spotkaniach prowadzonych przez ojca Łukasza, zawsze prosiliśmy o modlitwę i duchowe prowadzenie. W lipcu, kiedy ojciec Łukasz podszedł do nas powiedział nam:
„Choroba waszego synka się zacznie cofać. I nastąpi cud uzdrowienia”
Obecnie jesteśmy po kontrolnych badaniach u dr.prof., który nam powiedział, że nastąpił wielki przełom w życiu naszego synka i choroba zaczęła w sposób nie wytłumaczalny ustępować.
Kochany ojcze Łukaszu, dziękujemy za wyproszenie u Pana Jezusa łaski uzdrowienia naszego synka z choroby Zespołu Aspergera.
Pamiętaj ojcze, że zawsze będziesz w naszych sercach i modlitwach.
Zatroskani rodzice.